Çarşamba, Mayıs 22, 2024

Koray Aydın’dan ‘ittifak’ açıklaması: 27 Nisan sonrasını işaret etti

İYİ Parti’nin 27 Nisan’da yapılan Olağanüstü Kurultay’da genel başkanlık için adaylığını açıklayan İYİ Parti Grup Başkanı Koray Aydın, 27 Nisan sonrasına işaret ederek, “22 senelik bir düzene yeni bir alternatif olmaya aday bir İYİ PARTİ göreceksiniz” dedi.

İYİ Parti Grup Başkanı Koray Aydın, adaylık yarışına dair X hesabından yaptığı paylaşımda ‘ittifak’ tartışmalarına işaret eden açıklamalarda bulundu. Aydın, 27 Nisan sonrasına işaret ederek, partisinin ‘iş birliğine ve ittifaka açık olarak hareket edeceğini’ ifade etti.

Koray Aydın’ın açıklamaları şöyle:

“Değerli vatandaşlarımız, sizler 7 yıla yakın bir süredir İYİ PARTİ’ye destek verdiniz, var ettiniz ya da en azından takip etme veya eleştirme nezaketi gösterdiniz.

27 Nisan 2024 tarihinden sonra da Allah nasip ederse; kurumsal kimliği güçlü, itibarı yüksek, iktidar hedefine kilitlenmiş, 22 senelik bir düzene yeni bir alternatif olmaya aday bir İYİ PARTİ göreceksiniz.

Partimiz tüm bu süreçlerde daima ve öncelikle milletin çıkarlarını gözetecek, sonrasında ise parti çıkarları ve ilkeleri doğrultusunda her türlü uzlaşıya, iş birliğine ve ittifaka açık olarak hareket edecektir.

Rotamız hiçbir surette şahsi ihtiraslar ile hareket etmek ve bir başkasına kazandırmak ya da kaybettirmek değildir.

Rotamızı milletimizin talepleri ve seçmenimizin kararları belirleyecektir.

Hedefimiz, daima büyümek, başa güreşerek yarışmak ve nihayetinde kazanmaktır.”

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER