• DOLAR 33,04 %0.65
  • EURO 36,02 %0.40
  • ALTIN 2.559,61 %0.40
  • BİST100 11.065 %0.37
  • BITCOIN 58.834 %2.04
  • ETHERIUM 3.170 %1.93
27°

Koray aydın Haberleri

koray aydın haberleri ve güncel koray aydın gelişmeleri, koray aydın ile ilgili tüm video, koray aydın fotoğrafları ve koray aydın haberleri Politikyol sitemizde


Gündem

İYİ Parti’de Koray Aydın’a yakınlığıyla bilinen milletvekillerinin istifaya hazırlandığı iddia edildi.

Politika

Eski İYİ Parti Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral, istifa etti

Gündem

İYİ Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın, kurucusu olduğu İYİ Parti'den istifa etti. Aydın, yayınladığı yazılı açıklamasında eleştirilerini de sıraladı.

Manşet

İYİ Parti’nin kurucularından ve teşkilatlarının oluşumunda önemli rol oynayan Koray Aydın’ın, partiden istifa etmeye hazırlandığı öğrenildi.

Manşet

İYİ Parti’nin kurucu genel başkanı Meral Akşener’in, Beştepe’de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile görüşmesine ikinci bir açıklama ile tepki gösteren Koray...

Manşet

İYİ Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın, "Sayın Meral Akşener’in, İYİ Partililerin bir haftadır yüzünü yere eğdiren gelişmeler hakkında bir an...

Manşet

Meral Akşener'in Erdoğan ile Saray'da görüşmesi gündemdeki yerini korurken; İYİ Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın'dan dikkat çeken bir açıklama yaptı....

Manşet

İYİ Parti Grup Başkanı Koray Aydın, kurultayı kaybetmesi için 'bütün mekanizmaların devreye girdiğini' ve 'organize bir yapının çalıştığını' iddia ediyor.

Manşet

Koray Aydın, 'muhalefetle kavga etmek yerine iktidarın yanlışlarını söyleyeceklerini, sadece CHP değil daha geniş işbirlikleri için açık olduklarını' söyledi.

Gündem

İYİ Parti kurultayına seyirci alınmayacağına dair yapılan açıklamaya peş peşe yalanlamalar geldi.

Politika

İYİ Parti'de uzun yıllardır gençlik mücadelesinde önemli görevler üstlenen Osman Ertürk Özel, parti içindeki liderlik yarışında Koray Aydın'a desteğini açıkladı.

Politika

#post_excerpt Aydın, adaylık yarışına dair X hesabından yaptığı paylaşımda ‘ittifak’ tartışmalarına işaret eden açıklamalarda bulundu.