• DOLAR 33,20 %-0.11
  • EURO 36,02 %-0.60
  • ALTIN 2.546,09 %-2.11
  • BİST100 11.156 %0.15
  • BITCOIN 66.949 %0.48
  • ETHERIUM 3.514 %0.43
27°

Can atalay Haberleri

can atalay haberleri ve güncel can atalay gelişmeleri, can atalay ile ilgili tüm video, can atalay fotoğrafları ve can atalay haberleri Politikyol sitemizde


Politika

Özgür Özel, Gezi Direnişi'nin 11'inci yılında paylaştığı mesajda "Son yılların en barışçıl, en geniş katılımlı sivil eylemi Gezi 11 Yaşında"...

Manşet

Vekilliği düşürülen Gezi hükümlüsü Can Atalay, İstanbul Silivri Cezaevi’nden 6 Şubat depremlerinde kaybolan Merve Ateş için seslendi.

Manşet

Vekilliği düşürülen Gezi hükümlüsü Can Atalay, Silivri Cezaevi'nden 6 Şubat depremlerinde kaybolan Mustafa Batuhan Güleç için seslendi.

Politika

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Hatay milletvekili seçilen Can Atalay’ın milletvekilliğinin düşürülmesinin ardından, Atalay'ın TBMM’deki odasına Grup Başkanvekilliği görevinden istifa eden...

Manşet

Avukat Can Atalay hakkında, Ankara gar katliamını protesto ettiği için yargılandığı davada beraat kararı verildi.

Manşet

Osman Kavala, Can Atalay ve Tayfun Kahraman Silivri Cezaevi'nde, Mine Özerden ile Çiğdem Mater Bakırköy Cezaevi'nde tutuklu bulunuyor.

Politika

TİP'ten Hatay milletvekili seçildikten sonra vekilliği düşürülen Can Atalay, 6 Şubat depremlerinde kaybolanların bulunması için seferberlik çağrısı yaptı.

Manşet

Özgür Özel, Gezi davası tutuklularının yakınları ile beraat eden Hakan Altınay ve Mücella Yapıcı’yı telefonla arayarak Ramazan Bayramı’nı kutladı.