Perşembe, Nisan 18, 2024

Manisa Şehzadeler’de CHP coşkusu: Gülşah Durbay ve Özgür Özel’e büyük destek

CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Gülşah Durbay, Manisa’daki büyük mitingde Genel Başkan Özgür Özel ile birlikte muhteşem bir kalabalık tarafından coşkuyla karşılandı. Durbay, “KAZANACAĞIZ!” sloganıyla Manisa’da CHP’nin gücünü vurguladı.

CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Gülşah Durbay, Manisa’da gerçekleşen büyük mitingde partisinin genel başkanı Özgür Özel ile birlikte tarihi bir kalabalık tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı. Mitingde Manisalılar, Ayyıldızlı bayraklar ve “KAZANACAĞIZ” sloganlarıyla birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Gülşah Durbay, miting sonrası sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, “Manisa’da bugün yer gök insan, ellerde Ayyıldızlı bayraklar, dillerde tek slogan; KAZANACAĞIZ! Manisamızın gururu Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’i evinde muhteşem bir kalabalık ve müthiş bir coşkuyla karşıladık. Büyük Manisa mitingimize katılan tüm Manisalılar’a, kıymetli hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Cumhuriyet Halk Partisi Manisa’da gümbür gümbür geliyor!” ifadelerini kullandı.

Miting, CHP’nin Manisa ve genelindeki popülaritesinin ve toplumsal desteğinin bir göstergesi olarak değerlendiriliyor. Katılımcıların enerjisi ve birlikteliği, seçimlere günler kala partinin moralini yükseltti. Gülşah Durbay ve Özgür Özel, mitingde Manisalılara hitaben yaptıkları konuşmalarda, şehrin ve ülkenin geleceği için umutlu mesajlar verdi.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER