• DOLAR 33,20 %-0.11
  • EURO 36,02 %-0.60
  • ALTIN 2.546,09 %-2.11
  • BİST100 11.156 %0.15
  • BITCOIN 66.900 %-0.45
  • ETHERIUM 3.461 %-2.12
27°

Gazeteci Haberleri

gazeteci haberleri ve güncel gazeteci gelişmeleri, gazeteci ile ilgili tüm video, gazeteci fotoğrafları ve gazeteci haberleri Politikyol sitemizde


Gündem

U19 futbol maçlarını takip etmek üzere görevli gittiği Suudi Arabistan'da altı gündür gözaltında olan gazeteci Kurtuluş Demirbaş, serbest bırakıldı.

Gündem

U19 futbol maçlarını takip etmek için görevli gittiği Suudi Arabistan'da Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin bazı açıklamaları nedeniyle Suudi yetkililer tarafından...

Gündem

DEM Parti Batman milletvekili Zeynep Oduncu, iktidarın basın özgürlüğü karnesini çıkardı. Buna göre her gün en az iki gazeteci yargılanıyor.

Gündem

Ayşe Ateş’in, eşi Sinan Ateş’in Ülkü Ocakları’nda genel başkan olduğu dönemde gazetecileri dövdürdüğüne ilişkin sözleri gündemde. Açıklamadan sonra PolitikYol, Ateş’in...

Dünyadan

Gazze Şeridi'ndeki hükümet, 7 Ekim 2023'ten bu yana İsrail saldırılarında ölen gazeteci sayısının 152'ye yükseldiğini duyurdu.

Politika

Gazeteci Hakan Gülseven, iki yıl önce X hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle tutuklanması sonrasında 'denetimli' olarak serbest bırakıldığını açıkladı.

Manşet

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş cinayeti soruşturmasında ismi geçen eski MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, kendisini arayan gazeteciyi...

Manşet

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 'Roma gezisi' tartışmalarına ilişkin "Bundan daha doğal bir şey yok" dedi

Manşet

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun danışmanı Murat Ongun, "Roma gezisine davet edilen gazetecilerin harcamalarını İBB mi ödedi?" sorusunu yanıtladı.

Manşet

Gazeteci Hakan Gülseven, iki yıl önce X hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Manşet

Diyarbakır'da çalışan gazeteciler Nurcan Yalçın ve Derya Us gözaltına alındı.

Manşet

'Sansür yasası' olarak bilinen TCK 217/A maddesinin yürürlüğe girmesi sonrasında, son 18 ayda 41 gazeteci hakkında 47 soruşturma açıldı.