• DOLAR 33,20 %-0.11
  • EURO 36,02 %-0.60
  • ALTIN 2.546,09 %-2.11
  • BİST100 11.156 %0.15
  • BITCOIN 67.150 %2.3
  • ETHERIUM 3.531 %1
25°

Boğaziçi Haberleri

boğaziçi haberleri ve güncel boğaziçi gelişmeleri, boğaziçi ile ilgili tüm video, boğaziçi fotoğrafları ve boğaziçi haberleri Politikyol sitemizde


Gündem

Ekonomist Özgür Demirtaş, Boğaziçi Üniversitesi'ni düşürdüğü durumdan dolayı kayyım rektör Naci İnci'yi 'asla affetmeyeceğini' söyledi.

Gündem

Boğaziçi Üniversitesi’deki bilgisayar mühendisliği anabilim dalı başkanlığı görevinden alınan Prof. Dr. Cem Say, mahkeme kararıyla görevine iade edildi.

Eğitim

Boğaziçi Üniversitesi, üniversiteye girişini yasakladığı Sumru Özsoy'un yazarlarından biri olduğu kitabı sattığını duyurdu.

Eğitim

CHP'li milletvekilleri, kendilerinin Boğaziçi Üniversitesi'ne kampüsüne girişini engelleyen Boğaziçi Üniversitesi'nin kayyım rektörü Naci İnci hakkında suç duyurusunda bulundu.

Gündem

Boğaziçi Üniversitesi'nin kayyım rektörü Naci İnci, bugün CHP'li milletvekillerinin okula girişini engelledi. Diğer bir yandan İnci, çok sayıda AK Partiliyi...

Gündem

Boğaziçi Üniversitesi güvenlik görevlileri, CHP milletvekili Suat Özçağdaş başkanlığındaki heyetin üniversiteye girişini engelliyor.

Manşet

Boğaziçi Üniversitesi'nde toplu mezuniyetin yasaklanması üzerine kendi mezuniyetini düzenleyen öğrenciler, soruşturma ve gözaltıyla tehdit edildi.

Manşet

İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti'deyken çalışan ve sonrasında Boğaziçi Üniversitesi'nde görevlendirilen üç isim AK Partili Hatay Büyükşehir Belediyesi'ne atandı. Başka...

Manşet

Boğaziçi Üniversitesi'nde çalışan ve kanuni izin haklarını talep eden güvenlik görevlileri yönetimin baskısına maruz kaldı.

Manşet

Son iki-üç senedir ciddi yurt krizleriyle boğuşan Boğaziçi öğrencileri bu sene de yeni bir yurt kriziyle baş başa bırakıldı, yüzlerce...

Manşet

Boğaziçi Üniversitesi yönetimi, uzun yıllar Boğaziçi'nde çalışmış akademisyen Albert Ali Salah'ın okula girişini yasakladı.

Manşet

Boğaziçi Üniversitesi yönetimi, okula girişi yasaklanan ve yargı sürecini kaybeden mezunlar hakkında icra takibi başlattı.