Cumartesi, Nisan 20, 2024

CHP’li Lâl Denizli’den İzmir ve Çeşme için güçlü iş birliği vurgusu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çeşme Belediye Başkan Adayı Lâl Denizli, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay ile olan uyumlu çalışmalarına dikkat çekti. Denizli, İzmir ve Çeşme’nin geleceği için Tugay’ın vizyonuna güvendiğini belirtti.

CHP’nin Çeşme Belediye Başkan Adayı Lâl Denizli, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay ile olan uyumlu çalışma ilişkisini ve ortak vizyonlarını vurguladı. İzmir ve özellikle Çeşme için planlanan projeler ve gelişim hedefleri hakkında konuşan Denizli, Tugay’ın liderliğinde İzmir’in değişim ve dönüşümünü sürdüreceğine olan inancını dile getirdi.

Denizli, “İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Cemil Tugay ile muazzam uyumlu bir enerjimiz ve çalışma azmimiz var. Cemil Başkanımızın İzmir’e ve Çeşme’ye dair vizyonuna sonsuz güveniyorum; İzmir halkının da değişimin en büyük yüzü olan İzmir’i, sandıkta ödüllendireceğine inanıyorum” ifadelerini kullanarak, iki lider arasındaki güçlü iş birliğinin altını çizdi.

Çeşme’nin turizm potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek ve sürdürülebilir bir kalkınma sağlamak amacıyla Tugay’ın vizyonundan ve deneyiminden yararlanacaklarını belirten Denizli, İzmir ve Çeşme için ortak projelerin öneminin altını çizdi. Bu iş birliği sayesinde, bölgenin doğal ve kültürel varlıklarının korunarak, hem yerel halkın hem de turistlerin yaşam kalitesinin artırılması hedefleniyor.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER