Cumartesi, Nisan 13, 2024

CHP’li Ferdi Zeyrek: Manisa İttifakı ile kentimizi kurtaracağız

CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, seçim gezileri sırasında vatandaşlardan büyük destek görüyor. Zeyrek, “İşte Manisa İttifakı! Nereye gitsem, kiminle konuşsam ‘kurtar bizi’ diyorlar” diyerek, farklı siyasi görüşlerden vatandaşların ilk kez CHP’ye oy vereceğini belirtti.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mimar Ferdi Zeyrek, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ve kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Zeyrek, yaptığı ziyaretlerde vatandaşların büyük ilgisini ve desteğini topluyor.

Farklı siyasi görüşlerden vatandaşlar, daha önce hiç CHP’ye oy vermediklerini ancak bu seçimde Ferdi Zeyrek için bu geleneği bozacaklarını ifade ediyorlar. Zeyrek, vatandaşların kendisine olan ilgisini ve mevcut yönetimden duydukları rahatsızlığı gösteren bir videoyu sosyal medya hesabından “Son 6 gün” notuyla paylaştı.

Zeyrek, paylaşımında, “İşte Manisa İttifakı! Nereye gitsem, kiminle konuşsam ‘kurtar bizi’ diyor. Ben de halkıma diyorum ki; Manisa İttifakı olarak el ele verecek, kentimizi bu adaletsiz düzenden hep birlikte kurtaracağız! Halkımın sırtına bindikçe binenler, hizmetsizlikte, hak yemekte önde gelenleri sırça köşklerine uğurlamak için son 6 gün” ifadelerini kullandı.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER