Pazartesi, Nisan 22, 2024

CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Şahan: Şişli’nin geleceği çok daha güzel olacak

CHP Şişli Belediye Başkanı Resul Emrah Şahan, Şişli için 147 proje geliştirdiklerini belirterek, “Şişli’nin geleceği çok daha güzel olacak” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Şişli Belediye Başkan adayı Resul Emrah Şahan, yaklaşan 31 Mart yerel seçimleri kapsamında Şişli için özel olarak hazırladıkları projeleri ve vizyonlarını açıkladı. Şahan, “İstanbul’a ve Şişli’ye değer katmak için gerçekçi çözümlerle geliyoruz” dedi.

Şahan, seçim stratejilerini “Her bir oy, hem İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde hem Şişli’de hem de mecliste CHP için bir fark yaratacak” şeklinde özetleyerek, seçmenlerin her bir oyunun önemine dikkat çekti.

Adayın sunduğu projeler arasında; Şişli’nin çehresini değiştirecek kentsel dönüşüm çalışmaları, 70.000 metrekare üzerinde yeni yeşil alanlar, atık yönetimi sistemlerinin iyileştirilmesi, daha fazla otopark alanı, kreşler ve çocuklar için oyun alanları, kadınlara destek sağlayacak birimler bulunuyor. Şahan, “Şişli’nin geleceğini hep birlikte çok daha güzel kılacağız” mesajıyla projelerine olan inancını ve Şişli halkına olan bağlılığını vurguladı.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER