Salı, Nisan 23, 2024

CHP Çeşme Belediye Başkan adayı Lâl Denizli: Çeşme’de tarım yeniden can bulacak!

CHP’nin Çeşme Belediye Başkan adayı Lâl Denizli, tarımsal üretimi ve çiftçileri destekleyecek projeleri duyurdu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Çeşme Belediye Başkan adayı Lâl Denizli, seçim kampanyasının odak noktalarından biri olarak tarımı belirledi. Denizli, “Çeşme’de tarım kazanacak!” sloganıyla çıktığı yolda, çiftçilerin verimliliğini ve üretimini artırma hedefiyle tarımsal üretim ve teşvik paketleri hazırlayacaklarını vurguladı.

Denizli’nin açıklamalarına göre, Çeşme bölgesinde tarım sanayisinin gelişimine yönelik girişimlerde bulunulacak, üreticilerin desteklenmesi sağlanacak. Bu destekler arasında, kompost gübre üretim tesisi kurulması da yer alıyor. Bu tesis ile sürdürülebilir tarımı destekleyecek ve verimliliği artıracak projelerin hayata geçirilmesi planlanıyor.

“Tarımsal üretimin ve çiftçilerimizin desteklenmesi, Çeşme için hayati önem taşıyor” diyen Denizli, tarıma dayalı ekonomik kalkınmanın bölgedeki yaşam kalitesini artıracağını ve yerel ekonomiye canlılık kazandıracağını belirtti. Adayın bu projeleri, Çeşme’nin tarımsal potansiyelini en iyi şekilde değerlendirme ve bölge halkına somut faydalar sağlama amacı taşıyor.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER