Pazartesi, Nisan 22, 2024

Beyoğlu Belediye Başkan adayı Güney’den hayvan dostu projeler

Beyoğlu Belediye Başkan adayı İnan Güney, seçim kampanyası kapsamında dikkat çeken hayvan haklarına yönelik projelerini açıkladı. Güney, Beyoğlu’nda yaşayan hayvanların refahını artıracak bir dizi yenilikçi adımların altını çizdi.

Güney, projelerini tasarlarken, Beyoğlu’nun minik dostlarını da unutmadıklarını belirterek, “Gözünüz arkada kalmasın, onlar bize emanet!” dedi. Aday, sahipsiz hayvanlar için aşı, yaygın kısırlaştırma ve 7/24 veterinerlik hizmetleri gibi temel sağlık hizmetlerinin yanı sıra, acil durumlarda veteriner ambulanslarının da devreye gireceğini vurguladı.

Güney’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Beyoğlu minik dostlarımızla güzel, projelerimizi tasarlarken Beyoğlu’nu paylaştığımız can dostlarımızı da unutmadık. Gözünüz arkada kalmasın, onlar bize emanet! Can dostlarımızın ve halkımızın sağlığını önemsiyoruz. Can dostlarımız için aşı, yaygın kısırlaştırma ve 7/24 veterinerlik hizmetleri vereceğiz. Acil durumlarda veteriner ambulanslarımızı, zor durumda olan sahipsiz hayvanlarımıza ulaştıracağız. Sahipsiz hayvanlarımızın yuva bulabilmesi için farkındalık ve eşleştirme projeleri geliştireceğiz. Sokakta yaşayan patili dostlarımızın aç uyumaması ve üşümemesi için tüm mevcut koşulları iyileştireceğiz. Beyoğlu’nda Can Dostlarımız #BizeEmanet.”

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER