Pazartesi, Nisan 22, 2024

Beşiktaş’ta üniversite öğrencilerine ücretsiz yemek desteği

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, “Öğrenci’Ye” uygulaması ile ilçedeki üniversite öğrencilerine anlaşmalı restoranlardan ücretsiz yemek imkanı sağlandığını duyurdu. Toplamda 10 bin 300 öğrencinin faydalandığı programın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun desteği ile genişletildiğini belirten Akpolat “Beşiktaş’ta hiçbir üniversiteli kardeşimizi yalnız bırakmamaya devam edeceğiz” dedi. 

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, üniversite öğrencilerine yönelik “Öğrenci’Ye” adlı yemek destek programının detaylarını paylaştı. Beşiktaş’taki üniversite öğrencilerine anlaşmalı restoranlardan ücretsiz yemek sunan uygulama, 10 bin 300 öğrenciyi kapsıyor. Program, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun destekleriyle daha da genişletilerek sürdürülecek.

Akpolat, “Öğrenci’Ye” uygulamasının, Beşiktaş’ta eğitim gören üniversiteli gençlere maddi destek sağlamak ve onların beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hayata geçirildiğini vurguladı. Program sayesinde, öğrenciler Beşiktaş’taki anlaşmalı restoranlarda yeme ve içme ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılayabiliyor.

Akpolat, “16 milyon İstanbullunun Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun destekleri ve yeni projelerimiz ile Beşiktaş’ta hiçbir üniversiteli kardeşimizi yalnız bırakmamaya devam edeceğiz” diyerek öğrencilerin eğitim hayatlarını kolaylaştıracak daha fazla projenin müjdesini verdi.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER