Cumartesi, Nisan 13, 2024

Beşiktaş Sinanpaşa Meydanı yenileniyor

 Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Sinanpaşa Kent Meydanı’nın sürdürülebilirlik ilkesine uygun şekilde yeniden tasarlanacağını duyurdu. Meydan, modern tasarım unsurları, peyzaj düzenlemeleri ve oturma alanları ile yenilenecek.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, ilçenin önemli meydanlarından Sinanpaşa Kent Meydanı’nda yapılacak yeniliklerle ilgili bilgi verdi. Akpolat, meydanın, sürdürülebilirliğe uygun bir şekilde yeniden tasarlanacağını ve Beşiktaş’ın sosyal yaşamına yeni bir soluk getireceğini açıkladı. Meydan, peyzaj düzenlemeleri, oturma alanları ve modern tasarım unsurlarıyla canlandırılacak ve komşular için ferah bir ortama dönüştürülecek.

Akpolat, “Sinanpaşa Kent Meydanını sürdürülebilirliğe uygun olacak şekilde tasarlayacağız. Peyzaj düzenlemeleri, oturma alanları ve modern tasarım unsurlarıyla meydanı canlandıracağız, komşularımız için ferah ve yaşanabilir bir ortama dönüştüreceğiz” dedi. Bu yenilikçi proje, Beşiktaş’ın tarihine ve kültürel mirasına saygılı bir şekilde ilerleyecek ve ilçenin çehresini değiştirecek.

Yenileme çalışmaları, meydanı sadece bir geçiş noktası olmaktan çıkarıp, insanların buluştuğu, sosyal etkinliklere ev sahipliği yapan ve günlük yaşamın bir parçası haline getirecek. Proje, aynı zamanda bölge sakinlerinin ve ziyaretçilerin ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren, çevre dostu ve estetik bir mekan oluşturma amacını taşıyor.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER