Çarşamba, Haziran 12, 2024

Beşiktaş Belediyesi’nden su baskını sorununu çözmek için altyapı çalışması

İstanbul Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Melisa Sokak’taki su baskını sorununu çözmek için çalışmalara başladı. Çalışmaların 45 gün içinde tamamlanacağı belirtildi. 

Beşiktaş Belediyesi, Melisa Sokak’taki su baskını sorununu ortadan kaldırmak için çalışmalara başladı. Bölgede 1000-1200 metre çapları arasında 806 metre yağmur suyu kanalı çalışması yapılacak. Bu çalışmanın 45 gün içinde tamamlanması bekleniyor.

Konuyla ilgili konuşan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, şunları dedi: “Altyapıyla ilgili İSKİ’nin ihalesi yapıldı. Beşiktaş’taki 4 lokal bölgede de çalışma yapılacak. Bu bölgenin en büyük sorunlarından biri su baskınıydı. Beşiktaş’ın birçok alanında bu sorunlar giderildi ama bu ara alan kalmıştı. Ekrem Başkanımızın süreci öncelemesi ve İSKİ Genel Müdürlüğümüzün planlamasıyla beraber çalışmalarımıza ilk burada başladık. Pandemi döneminde yaptığımız işler hafife alınmayacak işlerdi. Yıllardır buraya bir kazma bile vurulmamıştı. Beşiktaş’ın yaklaşık olarak %90’ında su baskını sorununu ortadan kaldırdık.”

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER