Cuma, Nisan 19, 2024

Beşiktaş Belediyesi’nden seçim günü ulaşım desteği

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, 31 Mart yerel seçimlerinde oy kullanacak engelli ve yaşlı vatandaşlara ulaşım desteği sağlanacağını duyurdu. İhtiyaç duyanlar 444 44 55 numaralı Çözüm Merkezi’nden yardım isteyebilir.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, 31 Mart Pazar günü gerçekleşecek yerel seçimlerde oy kullanma sürecinde engelli ve yaşlı vatandaşlara destek olunacağını açıkladı. Başkan Akpolat, ulaşım desteğine ihtiyaç duyan engelli ve ileri yaştaki Beşiktaşlı komşuların, Belediye’nin Çözüm Merkezi ile iletişime geçebileceğini belirtti.

Bu hizmet, 444 44 55 numaralı telefon aracılığıyla sunulacak. Beşiktaş Belediyesi, seçim günü engelli ve yaşlı vatandaşların oy kullanma hakkını kolaylaştırmak amacıyla ulaşım desteği sağlayarak, demokrasinin en temel haklarından biri olan oy kullanma sürecine katkıda bulunuyor.

Akpolat, yapılan bu duyuru ile Beşiktaş Belediyesi’nin, tüm vatandaşların oy kullanma sürecine aktif katılımını destekleme ve engelleri ortadan kaldırma konusundaki kararlılığını vurguladı.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER