Çarşamba, Nisan 17, 2024

Yeniden Refah’ın İstanbul adayı davet edildiği TGRT’nin kapısından çevrildi

Yeniden Refah Partisi (YRP), İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) başkan adayı Mehmet Altınöz’ün davet edildiği TGRT’nin kapısından çevrildiğini açıkladı.

YRP’nin İBB adayı Mehmet Altınöz’ün bu sabah TGRT Haber’de Cem Küçük’ün sunduğu ‘Günaydın Türkiye’ programına çıkması bekleniyordu.

Partinin X hesabından, sabah kanala giden Altınöz‘e ‘konuk edilemeyeceği ve programa çıkarılmasının mümkün olmadığı’ iletilerek geri çevrildiği belirtildi.

YRP’nin açıklaması şu şekilde:

*İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayımız ve genel başkan yardımcımız Mehmet Altınöz bu sabah 09:20’de TGRT Haber’de Cem Küçük’ün sunduğu Günaydın Türkiye programına davet edildi. Sayın Altınöz, kanala geldiğinde kendisinin konuk edilemeyeceği ve programa çıkartılmasının mümkün olmadığı tarafına iletildi.

*Bilinmesini isteriz ki; hiçbir ambargo ya da kısıtlama üye rekorları kıran ve Türkiye’nin dört bir yanında yerel yönetimleri devralmaya hazırlanan Yeniden Refah Partisi’ni engellemeye yetmeyecektir.

*Son dönemde partimize dönük algı operasyonları ve ambargolar hız kesmeden devam etmektedir. Bu tür kısıtlamaların milletimizde herhangi bir karşılığı yoktur. Yeniden Refah Partisi, ahlaklı belediyecilik şiarıyla hazırlandığı 31 Mart seçimlerinde yerel yönetimlerde iktidara gelecek ve Türkiye’nin en önemli belediyelerini alıp yoluna güçlenerek devam edecektir.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER