NATO Zirvesi: Türkiye’deki mülteci çocuk işçiler

İnsanları toplu olarak mülteci konumuna düşüren olaylar, savaş, darbe, kıtlık süreçleri vb durumlar olmuştur. Zorlayıcı bir şekilde yaşanan olayları başka bileşenlerle bağlantı kurdurma niyetinde...

Peker: Cezaevindeyken Tayyip ağabeyin gönderdiği ceza tevkifevleri genel müdürü ile görüştüm

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, CHP’li milletvekillerinin kendisini cezevinde ziyaret ettiği iddialarına “Şahsımı MHP milletvekilleri de ziyaret etti” ifadeleriyle tepki göstererek, Erdoğan’ın gönderdiği ceza tevkifevleri genel müdürünün de ziyarette bulunduğunu iddia etti.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, CHP milletvekili Özgür Özer ve Veli Ağbaba’nın kendisini cezaevinde ziyaret ettiği iddialarına ilişkin açıklama yaptı.

Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “AK Partili troller CHP milletvekili Özgür Özer ve Veli Ağbaba’nın beni cezaevinde ziyaret etmesini gündem yapıp kafa karıştırmaya çalışıyorlar” diyen Peker, “Şahsımı MHP milletvekilleri de ziyaret etti” ifadelerini kullandı.

Silivri Cezaevi’ndeyken ceza tevkifevleri genel müdürünün kendisini koğuşta ziyaret ettiğini dile getiren Peker, “Baş başa görüştük. Bu cumhuriyet tarihinde hiç olmamıştır. Ceza tevkifevleri genel müdürünü de Tayyip Ağabey yanıma yollamıştı. Bence bu daha iyi gündem olacak bir şey” dedi.

Peker, ziyaretlere ilişkin kamera kayıtları olduğunu iddia ederek, “Sayın ceza tevkifevleri genel müdürüyle (çok önemli bir adam) koğuşumda baş başa görüşme yaparken cezaevi savcıları, müdürleri dışarıda bekliyorlardı. Ne kadar enteresan değil mi?” ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYA

13,554BeğenenlerBeğen
209TakipçilerTakip Et
30,665TakipçilerTakip Et
9,464AbonelerAbone

KÖŞE YAZARLARI

EDİTÖR ÖNERİSİ

Hayri Kırbaşoğlu: Komünistler bize “Sizin kıbleniz 6. Filo” diyorlardı, haksız değillermiş!

Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Hayri Kırbaşoğlu ile 'darbe ve demokrasi' kapsamında Gülen Cemaati'ni ve cemaatin AKP ile ilişkilerini konuştuk.

SÖYLEŞİ | Öner Günçavdı: Bu krizden çıkış ancak ve ancak iktidar eden anlayışın değişmesiyle mümkün

İTÜ İşletme Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Öner Günçavdı Türkiye ekonomisinin içinde bulunduğu kriz durumunu ve IMF tartışmalarını PolitikYol'a değerlendirdi. AKP'nin 31 Mart yerel seçimlerinden...

Yaşar Kemal’siz 3 yıl | Ahmet Özer yazdı: Her koşulda barış diyen bir yazar

28 Şubat, Yaşar Kemal’in üçüncü ölüm yıldönümü. Ne de çok çabuk geçmiş yıllar. İnsanlar doğar, yaşar ve ölürler: Ancak bu süreçte değer yaratanlar, ödükten...

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER

PolitiYol Telegram'da