Pazartesi, Nisan 15, 2024

Online yemek festivali: Bol Kepçe Mahallesi

Online yemek festivali ‘Bol Kepçe Mahallesi’ 19-25 Şubat tarihleri arasında çevrimiçi mekanlardan oluşan sosyal medya platformu gather-in’de başlıyor.

Bol Kepçe Mahallesi, dünyanın dört bir yanından katılımcılara gastronomi dünyasının önde gelen isimleriyle tanışma, yemek kültürü üzerine sohbet etme ve lezzetli tariflerin püf noktalarını öğrenme fırsatını sunuyor.

Serra Yılmaz, Maksut Aşkar, Hülya Ekşigil, Aylin Aslım, Ayça Budak, Elvan Uysal Bottoni, Vedat Ozan, Bağış Erten, Didem Şenol, Bekir Ağırdır gibi isimler Bol Kepçe Mahallesi’nde balıkçıdan mezeciye, esnaf lokantasından çayhaneye, pastaneden bakkala kadar çeşitli dükkânların ‘esnaf’lığını yapacak.

Levon Bağış ve Tan Morgül’ün ‘mahallenin muhtarları’ olarak yöneteceği Bol Kepçe Mahallesi’ni ziyaret etmek, dükkanlara girip esnaf sohbetlerine dahil olmak, yemeğin ve kültürünün sihirli dünyasına dalmak isteyenler için biletler buradan temin edilebilir.

Bol Kepçe Mahallesi’nin dükkanları

Balıkçı, manav, mezeci, turşucu, baharatçı, kuruyemişçi, turşucu, birahane, fırın, bakkal, esnaf lokantası, kahvehane, kitapçı, ciğerci, pastane, meyhane, tekel bayii, seyyar, lakerdacı, plakçı pazarcı, laternacı, çorbacı, gazete bayii, iskele, çayhane, botanik bahçesi ve fotoğrafçı.

 

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER