Salı, Nisan 23, 2024

Memleket Partisi’nin İstanbul adayı: Berk Hacıgüzeller

Memleket Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) başkan adayı Berk Hacıgüzeller oldu. 

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İstanbul’da katıldığı aday tanıtım toplantısında, partisinin İBB başkan adayının Berk Hacıgüzeller olduğunu açıkladı.

Berk Hacıgüzeller kimdir?

8 Kasım 1966 tarihinde İstanbul’da doğan Hacıgüzeller, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. Westminster Üniversitesi’nde Uluslararası İşletmecilik ve Londra Üniversitesi’nde Uluslararası Hukuk alanlarında yüksek lisans çalışmaları yaptı.

Ernst & Young Uluslararası Bağımsız Denetim şirketinde çalışma hayatına başlayarak uluslararası denetim ve yönetim prensipleri kapsamında kamu ve özel sektör kurumlarında denetim faaliyetleri gerçekleştirmiştir. Daha sonra değişik sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketlerde Genel Müdür Yardımcılığı, Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu üyelikleri görevlerinde bulundu.

Serbest mali müşavirlik, yatırım yönetimi ve kurumsal yönetim danışmanlığı yapmakta olup, Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız Denetçisidir. 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu eğitimlerinin yanı sıra üniversitede “stratejik marka yönetimi” yüksek lisans programında “küreselleşme” dersi vermekte.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER