ABB Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, görevinden istifa ettiğini duyurdu.

MHP, yer ve saat verdi: Devlet Bahçeli basın toplantısı düzenleyecek MHP, yer ve saat verdi: Devlet Bahçeli basın toplantısı düzenleyecek

15 yıl önce Yavaş'la çalışmaya başlayan, 10 yıldır da basın danışmanlığı görevini yürüten Gültekin, istifasını X hesabından "Veda Zamanı" başlığıyla yaptığı paylaşımla duyurdu:

  • Siyasi idolüm ve başkanımız Sayın Mansur Yavaş ile yolculuğa 15 yıl önce çıktım. 2009 seçimlerinde sahada görev aldım. 2014 seçimlerinde hem sahadaydım hem de danışmanlığını yaptım. 2019 seçimlerinden önce yollarımız yine kesişti. Seçim sürecinin iletişim kampanyasını bu kez ben yönettim. Seçim sonrası da tüm iletişim süreçlerini ekibimizle birlikte bugüne dek taşıdım. 2023 genel seçimleri ve 2024 yerel seçimlerinde de aynı şekilde görevimi yerine getirdim. Ne mutlu ki bu süreçte yapılan tüm anketlerde başkanımız her zaman zirvede yer aldı.
  • Yeni dönemde kendi aldığım kararla, Ankara Büyükşehir Belediyesi hikayemin sonuna geldik. Mesai arkadaşlarımla birlikte nitelikli bir öykü yazdığımızı düşünüyorum. İnanıyorum ki tohumunu attığımız, filizlenen ve yeşeren iletişim sistemimiz yıllarca daha da büyüyüp başarıdan başarıya koşacaktır.
  • Bu süreçte, kentime ve ülkeme şerefle hizmet etme fırsatı verdiği için Sayın Başkanımıza, emekleri için her biri pek kıymetli olan mesai arkadaşlarıma ve yüreklerini açarak yanımda oldukları için tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeni sayfada görüşmek dileğiyle…

Editör: Haber Merkezi