Cumartesi, Haziran 15, 2024

Karagöz, Özel’e düğün davetiyesi vermiş

PolitikYol Özel

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in, AK Parti’ye yakınlığıyla bilinen Taha Hüseyin Karagöz’le görüşmesi büyük tartışmalara yol açtı. Karagöz’ün Özel’den randevuyu kendisinin aldığı ve düğün davetiyesi verdiği öğrenildi.

CHP lideri Özel, partisinin grup toplantısından sonra meclisteki makamında Karagöz’le kısa bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmeye ait fotoğrafların sosyal medyada paylaşılmasının ardından, muhalif kamuoyundan Özel’e büyük tepki geldi.

Karagöz’ün daha önce muhaliflere yönelik söylemleri hatırlatılarak bu görüşmenin neden yapıldığı soruldu.

PolitikYol’un CHP kaynaklarından edindiği bilgiye göre; Özel ve Karagöz’ün tanışması, Özel’in grup başkanvekilliği dönemine uzanıyor. Özel daha önce Karagöz’ün YouTube programına konuk olmuş ve program nedeniyle Özel’in şahsi telefonuna sahip olmuştu.

Karagöz bir süre önce Özel’i şahsi numarasından arayarak randevu talebinde bulundu. Özel de düne randevu vererek makamında kısa bir görüşme gerçekleştirdi. Bu görüşmede Karagöz, Özel’e düğün davetiyesini verirken seçim sonuçları ve genel başkanlığı için tebrik etti.

Özel’in ekibinin haberi yoktu

Özel’in verdiği randevudan, Özel’in ekibinin bir bölümünün haberi yoktu. Karagöz görüşme için kapıda beklerken durumdan haberdar olan ekip, durumu Özel’e iletti. Böylece Karagöz’e verilen randevudan haberdar olan Özel’in ekibi, Karagöz’ü içeri aldı.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER