Pazar, Nisan 21, 2024

İYİ Parti’nin İzmir adayı Özlale, ilk 300 günde yapacaklarını anlattı

İYİ Parti Büyükşehir Adayı Ümit Özlale, İzmir’deki aday ve proje tanıtımında seçilmesi durumunda ilk 300 günde yapacakları projeleri anlattı.

İYİ Parti’nin İzmir proje ve aday tanıtım töreni yapıldı. Törene katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, konuşmasında CHP’yi hedef alan Akşener, “Atatürk’ün varisi DEM’leniyor bugün” dedi.

Akşener, “Bugün İzmir’de bir karar vereceksiniz. 31 Mart’ta bir karar vereceksiniz. Bu karar ‘İzmir benimdir kardeşim ceketimi aşsam kazanırım diyenlere hayır diyeceksiniz. Ya da Atatürk’ün bugünkü torunu sayabileceğimiz, onun uğruna adına ne gerekiyorsa yapacağına emin olduğunuz İYİ Parti İzmir Adayımız Ümit Özlale’ye evet diyeceksiniz. Ne o taraf ne bu tarafla olmak mecburiyetinizi ortadan kaldıracaksınız. Bunu aynı zamanda Türkiye’de ortadan kaldıracaksınız. Türkiye’yi zora sokan anlayışı değiştireceksiniz” ifadelerini kullandı.

Akşener’in konuşmasının ardından İYİ Parti Büyükşehir Adayı Ümit Özlale, “belediyeyi alırız mesele değil. Asıl mesele büzüm büyük hayallerimiz var” sözleriyle başladığı konuşmasında, seçimi kazandıktan sonra ilk 300 günde yapacakları projeleri anlattı.

Özlale, 7/24 toplu ulaşım olacağını, suyun fiyatını yüzde 35 düşüreceklerini, vergi levhası olmayan başta Suriyeliler hepsini kapatacaklarını, cep otogarları getireceklerini, İZBAN seferlerini arttıracaklarını, yeni belediye hastaneleri kuracaklarını, Mavi Körfez projesiyle Körfez’i temizleyeceklerini ve tıpkı Barselona gibi İzmir’i kendi kaynaklarını yaratan bir kent haline getireceklerini belirtti.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER