• DOLAR 32,83 %-0.22
  • EURO 35,67 %-0.58
  • ALTIN 2.538,60 %0.14
  • BİST100 11.090 %-0.74
  • BITCOIN 66.299 %-1.81
  • ETHERIUM 3.432 %-1.15
29°

Yumuşama Haberleri

yumuşama haberleri ve güncel yumuşama gelişmeleri, yumuşama ile ilgili tüm video, yumuşama fotoğrafları ve yumuşama haberleri Politikyol sitemizde


Politika

İdeaPolitik Enstitü'nün anketine göre, AK Parti seçmeni hariç halk siyasette 'normalleşme' tartışmalarını gereksiz buluyor.

Manşet

CHP Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan, siyasette yumuşama tartışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada, “Devrilecekse AKP iktidarı devrilecek, Türkiye Cumhuriyeti ise ilelebet...

Manşet

Türkiye siyaseti son bir ayda, ‘alışık olunan'ın yanı sıra uzun yıllar sonra ilk kez meydana gelen olaylara da sahne oldu....

Manşet

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Özgür Özel'in Devlet Bahçeli'ye yönelik sarf ettiği "Suç ortağını bize doğru" itme sözünü eleştirdi.

Manşet

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Yumuşama adı altında kimliğimizden, duruşumuzdan ve kırmızı çizgilerimizden taviz verecek değiliz" dedi.

Manşet

CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, Kobani davasında çıkan kararların AKP'nin siyasi intikamı olduğunu belirterek 'normalleşme'yi eleştirdi.

Manşet

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, siyasetteki 'yumuşama' tartışmalarıyla "Siyasette yumuşamanın hakim hale gelmesini ümit ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Politika

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, gazetecilerin “Siyasette yumuşama dönemiyle ilgili düşünceniz nedir” sorusuna, “Normalleşmeye 'yumuşama' demeyin" yanıtını verdi.