• DOLAR 33,20 %-0.11
  • EURO 36,02 %-0.60
  • ALTIN 2.546,09 %-2.11
  • BİST100 11.156 %0.15
  • BITCOIN 67.150 %2.3
  • ETHERIUM 3.531 %1
25°

Normalleşme Haberleri

normalleşme haberleri ve güncel normalleşme gelişmeleri, normalleşme ile ilgili tüm video, normalleşme fotoğrafları ve normalleşme haberleri Politikyol sitemizde


Dünyadan

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, "İlişkiyi geliştirmeye yönelik her türlü girişime olumlu bakıyoruz ve bu da doğal bir şey" dedi.

Dünyadan

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Suriye ile normalleşme süreci hakkında, "Zamanın ruhu bizi barış aramaya zorluyor" dedi.

Yazılar

Yerel seçimlerden büyük bir zafer ile çıkan CHP’nin, her geçen gün büyüyen bir iletişim stratejisi eksikliği yaşadığı görülüyor. Seçimlerden sonra...

Gündem

Siyasette 'normalleşme' sürecinin en önemli adımlarından olan Gezi Davası'nda, Adalet Bakanlığı verdiği olumsuz kararla normalleşmeye çizgi çekti.

Dünyadan

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Suriye ve Esad ile ilgili sözlerine ilişkin, "Suriye'de barışın tesis edilmesi sürecini...

Politika

İdeaPolitik Enstitü'nün anketine göre, AK Parti seçmeni hariç halk siyasette 'normalleşme' tartışmalarını gereksiz buluyor.

Manşet

Türkiye siyaseti son bir ayda, ‘alışık olunan'ın yanı sıra uzun yıllar sonra ilk kez meydana gelen olaylara da sahne oldu....

Manşet

Selahattin Demirtaş'ı ziyaretleri sonrasında konuşan DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, "Bize yansıyan bir normalleşme süreci yok" dedi.

Manşet

CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, Kobani davasında çıkan kararların AKP'nin siyasi intikamı olduğunu belirterek 'normalleşme'yi eleştirdi.

Manşet

Kılıçdaroğlu, Kobani davası kararı sonrası 'normalleşme' sürecini eleştirdi: "Bunun içindir ki dikta rejimleriyle el sıkışılmaz ve sistemin aparatı olunmaz!"

Manşet

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'la görüşmesinin ardından başlayan 'siyasette yumuşama' tartışmasına ilişkin konuştu.