• DOLAR 33,00 %0.58
  • EURO 35,90 %0.82
  • ALTIN 2.516,36 %-0.51
  • BİST100 10.986 %-0.05
  • BITCOIN 64.340 %-3.23
  • ETHERIUM 3.177 %-8.44
29°

Müsavat Dervişoğlu Haberleri

Müsavat Dervişoğlu haberleri ve güncel Müsavat Dervişoğlu gelişmeleri, Müsavat Dervişoğlu ile ilgili tüm video, Müsavat Dervişoğlu fotoğrafları ve Müsavat Dervişoğlu haberleri Politikyol sitemizde


Politika

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, MHP'yi 'ülkücülüğü ayağa düşürmekle' suçladı: "Sizin yüzünüzden ve utancımdan kullanamıyorum."

Gündem

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre'nin resepsiyonunda ortak...

Politika

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, "(İYİ Parti'nin) hesaplaşacağı tek yerin, ona 22 yıldır kan kusturan iktidar olduğunu hiç unutmamaktadır"...

Manşet

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, partinin kurucu genel başkanı Meral Akşener'i, bayram dolayısıyla Ankara'daki evinde ziyaret etti.

Manşet

CHP'nin teklifiyle, İYİ Parti'nin Türkiye Belediyeler Birliği’nde (TBB) bir encümeni olacak. TBB seçimi bugün başkent Ankara'da düzenlenecek.

Manşet

İYİ Parti lideri Müsavat Dervişoğlu, Antalya milletvekili Aykut Kaya için "Bir dalı bırakmadan başka bir dalı tutmak, maymunların hareket stratejisidir"...

Politika

Sinan Ateş iddianamesine tepki gösteren İYİ Parti lideri Müsavat Dervişoğlu, "Bırakın adalet yerini bulsun, isterse kıyamet kopsun!" dedi

Manşet

Olağanüstü kurultayını düzenleyen İYİ Parti’de yeni genel başkan Müsavat Dervişoğlu’nun görev dağılımını bu hafta yapması bekleniyor.

Politika

İYİ Parti’nin 5. Olağanüstü Kurultayı'nda üçüncü turda en çok oyu alarak genel başkan seçilen Müsavat Dervişoğlu görevi devraldı.

Manşet

İYİ Parti Grup Başkanı Koray Aydın, kurultayı kaybetmesi için 'bütün mekanizmaların devreye girdiğini' ve 'organize bir yapının çalıştığını' iddia ediyor.

Manşet

#post_excerpt İYİ Parti'nin seçimli olağanüstü kurultayı genel başkanlık seçimini üçüncü turda Müsavat Dervişoğlu kazandı.

Manşet

Gazeteci Bahar Feyzan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in özel kalemi Esma Bekar'ın delegeleri ve milletvekillerini aradığını iddia etti.