• DOLAR 33,20 %-0.11
  • EURO 36,02 %-0.60
  • ALTIN 2.546,09 %-2.11
  • BİST100 11.156 %0.15
  • BITCOIN 67.150 %2.3
  • ETHERIUM 3.531 %1
25°

Israil Haberleri

israil haberleri ve güncel israil gelişmeleri, israil ile ilgili tüm video, israil fotoğrafları ve israil haberleri Politikyol sitemizde


Dünyadan

İsrail savaş uçaklarının, Yemen'de İran destekli Husilerin kontrolündeki Kızıldeniz kıyısında bulunan Hudeyde Limanı'na saldırı düzenlediği belirtildi.

Dünyadan

Filistin kökenli Bella Hadid, İsrail destekçisi lobi grupları ve kurumların tepkisi nedeniyle marka yüzü olduğu Adidas’ın ayakkabı reklamından çıkarıldı.

Dünyadan

Hamas ile İsrail arasında Mısır'ın başkenti Kahire'de yapılan karşılıklı esir takasına ilişkin dolaylı müzakerelerde ilerleme kaydedildiği bildirildi.

Dünyadan

İsrail'in müzakere heyetinin, esir takası anlaşması konusunda görüşmeler yapmak üzere yarın Katar'a gideceği belirtildi.

Dünyadan

Gazze Şeridi'ndeki hükümet, 7 Ekim 2023'ten bu yana İsrail saldırılarında ölen gazeteci sayısının 152'ye yükseldiğini duyurdu.

Manşet

İsrail ordusu, Hizbullah'la gerilim devam ederken Lübnan'a olası bir saldırıya ilişkin 'operasyonel planı' onayladığını duyurdu.

Manşet

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, altı kişilik savaş kabinesini feshetti. Benny Gantz'ın istifasından sonra kabinenin feshedilmesi bekleniyordu.

Manşet

İsrail Savaş Kabinesi Üyesi Benny Gantz, kabineden istifa etti.

Manşet

İsrail ordusunun Gazze Şeridi'ne 7 Ekim 2023'ten bu yana düzenlediği saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 283 artarak 37...

Manşet

Everest Yayınları, katliama uğrayan Filistinlileri hedef alan Azra Kohen'i yazar listesinden çıkardığını isim vermeden 'ucu açık' bir mesajla duyurdu.

Manşet

İsrail güçleri, Refah’ın güneyindeki Al-Mawasi kentindeki insani yardım bölgesini vurdu. Filistin sağlık yetkililerine göre en az 20 kişinin öldüğü saldırı...

Manşet

İsrail ile Mısır askerleri arasında Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah Sınır Kapısı yakında çatışma yaşandığı bildirildi.