Pazartesi, Temmuz 4, 2022

Gelecek Partili Temurci: “Bahçeli’nin adayı Erdoğan olmayabilir”

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci, “Erdoğan’ın kulağına aday olmayacağını fısıldayacak kişi Bahçeli olabilir. Bahçeli’nin adayı 6’lı masadan biri olabilir” dedi.

Temurci, partisinin Cumhurbaşkanı adayının Ahmet Davutoğlu olacağını açıkladı. Temurci, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin adayının Erdoğan olmayacağını iddia etti.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci, seçim gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Temurci, partisinin Cumhurbaşkanı adayının Ahmet Davutoğlu olduğunu açıkladı.

“ERDOĞAN’IN KULAĞINA ADAY OLMAYACAĞINI FISILDAYACAK KİŞİ BAHÇELİ OLABİLİR”

Temurci, “Şu anda iki yıllık dönüşüm sürecinden bahsediliyor. Yeniden parlamenter süreç diyoruz. Bizim Cumhurbaşkanı adayımız Davutoğlu’dur. Tayyip beyin tek korkusu güçtür. O masada gücü gördü Tayyip bey. Millet gittiğim her yerde iş güç diyor. Millet her yerde bundan bahsediyor” ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için de ilginç bir iddiada bulunan Temurci, “Erdoğan’ın kulağına aday olmayacağını fısıldayacak kişi Bahçeli olabilir. Bahçeli’nin adayı 6’lı masadan biri olabilir” diye konuştu.

“NEBATİ GÖREVDEN ALINABİLİR”

Selim Temurci, Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati ile ilgili de önemli bir iddia ortaya attı. Temurci, “Nebati bir süredir ortada görünmüyor. Mayıs’ı geçmeden Nebati görevden alınabilir” dedi.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

spot_img

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
48,280TakipçilerTakip Et
9,284AbonelerAbone

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER