Cumartesi, Nisan 13, 2024

Erbakan’dan AK Parti’yi üzecek çıkış: Milli görüş kimseye stepne olmaz

Partisinin Karabük programında “Milli görüş kimseye stepne olmaz” diyen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, “Kimseyi kazandırmak veya kaybettirmek için siyaset yapmaz. İnşallah 31 Mart’ta sandıkları patlatıp yerel yönetimlerde Yeniden Refah iktidarını sağlayacağız” dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, seçim çalışmaları kapsamında Karabük’te düzenlenen mitinge katıldı.

Partisinin üye sayısını aktaran Erbakan, “Buraya gelirken son üye sayısına baktık ve üye sayımız bugün itibarıyla 476 bin sayısına ulaştı. 500 bine vardık Elhamdülillah. Eylül ayı başında 260 binden başladık, şimdi geldiğimiz noktada 476 bine 6 ayda ulaştık ve bu yüzde 85 büyüme. Yeniden Refah Partimiz Türkiye’nin en hızlı büyüyen siyasi partisidir. Milliyetçi Hareket Partisi’ni üye sayısı anlamında yakaladık. 480 binlerdeydiler. Onları ve 500 bin seviyesindeki İYİ Parti’yi de şu 15 gün içerisinde geçeceğiz ve Türkiye’nin üye sayısı bakımından en büyük üçüncü siyasi partisi olarak seçimlere gireceğiz” dedi.

Önce 31 Mart’ta, ardından da 2028 yılında iktidar olacaklarını ifade eden Erbakan, “Bu seçimlerin parlayan yıldızı Yeniden Refah Partisi’dir” şeklinde konuştu.

‘Milli Görüş kimseye stepne olmaz’

“Milli görüş kimseye stepne olmaz” diyen Erbakan, devamla “Kimseyi kazandırmak veya kaybettirmek için siyaset yapmaz. Milli görüş hakkı ve adaleti hakim kılmak, paylaşımda adaleti yönetimde adaleti hakim kılmak, milletimize hakkı üstün tutan bir anlayışla adil bir şekilde hizmet edebilmek, yeniden büyük Türkiye için yaşanabilir Türkiye için adil bir dünyanın kurulması için siyaset yapar ve seçimlere de bunun için girer. İnşallah 31 Mart’ta sandıkları patlatıp yerel yönetimlerde Yeniden Refah iktidarını sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

 

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER