Pazar, Nisan 21, 2024

‘Düğüm’ dizisinden ilk tanıtım

Prime Video, başrollerini Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak‘ın paylaştığı ilk yerli dizisi ‘Düğüm’den tanıtım yayınladı.

Sekiz bölümlük polisiye dramanın ilk üç bölümü 23 Şubat’ta, yeni bölümleriyse haftalık olarak yayınlanacak.

Yönetmen koltuğunda Can Ulkay’ın oturduğu polisiye dram/gerilim türündeki dizi, bütün kimliğini doğruluk ve dürüstlük üzerine kurmuş hırslı ve idealist bir haberci olan Neslihan Turhan’ın (Bergüzar Korel) kendisini kariyeri ve annelik sorumlulukları arasında dengeleme konusunda büyük bir sınavın içinde bulmasına odaklanıyor.

Dizide, Serkan Altunorak Neslihan’ın eşi, duygusal ve kırılgan bir akademisyen olan Vural karakterine hayat verirken, Caner Cindoruk ise cinayet büroda görev alan işinde başarılı ve güvenilir komiser Nejat rolünü üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Neslihan’ın sunduğu ‘Tek Gerçek’ programının yapımcısı rolünde İbrahim Selim, rakip kanalın televizyoncusu rolünde Ece Dizdar, Neslihan’ın asistanı rolünde Itır Esen ve Neslihan’ın oğlu Can rolündeyse Kaan Meriç Sezen yer alıyor.

Düğüm hakkında

Neslihan Turhan; güvenilirlik ve doğruluk prensipleri üzerine inşa ettiği karakteri ve kariyeriyle tanınan, yetenekli bir televizyoncudur. Kayıp ve cinayet dosyalarını incelediği, yüksek reytingli ‘Tek Gerçek’ programını sunan Neslihan; başarılı olmak ve bu başarısını sürdürmek konusunda bitip tükenmeyen bir hırsa sahiptir. Son yayınında yer altı dünyasının karanlık isimlerinden birine meydan okurken ağzından çıkan “Oğlum olsa acımam!”  cümlesi, hayatının en zor sınavını başlatacaktır.

Oğlu Can’ın katıldığı bir partide arkadaşı Lal’i öldürmekle suçlanması Neslihan’ın hayatını alt üst eder. Rakip kanalın dosyayı programda işleyeceğini öğrenen Neslihan dosyayı onlardan alır ve kendi programında yer vermeye karar verir. Neslihan Turhan’ın bu çekişmeli yolculuğu, onun dürüstlük ve güvenilirlik prensiplerine olan bağlılığını sınayacaktır. Tek bir çıkmazı vardır: Oğlunu canlı yayına çıkaracak mıdır?

 

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER