Perşembe, Nisan 18, 2024

CHP’li isimlerden Nevruz mesajları

CHP Genel Genel Başkanı Özgür Özel ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da aralarında yer aldığı mevcut parti yönetimi, mevcut başkanlar ve belediye başkan adayları Nevruz nedeniyle sosyal medya hesaplarından mesajlarını yayınladılar.

CHP’nin mevcut yönetimi ve belediye başkan adayları Yeniden dirilişin, tazelenişin sembolü olan Nevruz Bayramı’nda mesajlarını yayınladılar.

Partili isimlerin Nevruz mesajları şöyle;

CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Baharın gelişini müjdeleyen Nevruz barış ve kardeşlik günüdür, yeni bir başlangıçtır. Nevruz Bayramı’mız kutlu olsun.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: Baharın habercisi Nevruz ile sevgi, kardeşlik ve dayanışma duygularımızın artarak devam etmesi dileğiyle. Nevruz Bayramı kutlu olsun.

İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik: Yaşamı, geleceği, umudu ve baharı müjdeleyen Nevruz’un başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya sağlık ve huzur getirmesini diliyorum. Bahar Bayramı Nevruz kutlu olsun.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş: Bu bahar bereketiyle, neşesiyle gelsin. Doğanın uyanışını simgeleyen Nevruz Bayramı’nı kutluyor, ülkemize huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Sancaktepe Belediye Başkan adayı Alper Yeğin: Sevgilerimiz, dayanışmalarımız ve dostluklarımız Nevruz’la çoğalsın. Hayatlarımız hep umutla yol alsın.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat: Yeniden doğuşun, bereketin ve barışın habercisi olan Bahar Bayramı Nevruz kutlu olsun. Beşiktaş’ın hoşgörüsü ve sevgisi tüm ülkemize ışık olsun.

Kadıköy Belediye Başkan adayı Mesut Kösedağı: Baharın gelişinin, birliğin ve beraberliğin simgesi olan Nevruz herkese sağlık, barış ve mutluluk getirsin. Nevruz Bayramımız kutlu olsun.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek: Baharın müjdecisi, birliğin, bereketin ve beraberliğimizin simgesi Nevruz Bayramını kutluyor, ülkemize ve tüm insanlığa huzur, barış, mutluluk getirmesini diliyorum.

Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Ayhan Koç: Barışa, sevgiye, birlik ve beraberliğe yapılan bir çağrı olan Nevruz Bayramı kutlu olsun.

Beyoğlu Belediye Başkan adayı İnan Güney: Bolluk ve bereketin, umut ve baharın müjdecisi Nevruz Bayramı kutlu olsun.

Zeytinburnu Belediye Başkan adayı Onur Soytürk: Baharın müjdecisi, bolluğun ve bereketin simgesi olan Nevruz Bayramı’nı kutluyorum.Yeni bir uyanışa, barışa, dostluğa, birlik beraberliğe yapılan bir çağrı olarak Zeytinburnu’muza bolluk, bereket, huzur ve kardeşlik getirmesini diliyorum. 31 Mart’tan sonra Zeytinburnu hep bahar olacak!

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Candan Yüceer: Baharın gelişini müjdeleyen Nevruz’un Tekirdağ’ımıza ülkemize ve tüm dünyaya umut, barış, kardeşlik, bereket ve huzur getirmesini diliyorum.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel: Barışın, dostluğun, birlik ve beraberliğin simgesi Nevruz Bayramı kutlu olsun. Nevruz’un tüm insanlığa sağlık, huzur ve güzellikler getirmesini diliyorum.

Adalar Belediye Başkan adayı Ali Ercan Akpolat: Bolluk, bereket, umut ve baharın müjdecisi Nevruz ile sevgi, kardeşlik ve dayanışma duygularımızın artarak devam etmesi dileğiyle. Nevruz Bayramı kutlu olsun.

 

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER