Cumartesi, Nisan 20, 2024

CHP’li Candan Yüceer: Kapaklı’yı sosyal demokrat, halkçı belediyecilikle yeniden buluşturacağız

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Candan Yüceer, Kapaklı’da yoğun bir program düzenledi: “Kapaklı’yı da sosyal demokrat, halkçı belediyecilikle yeniden buluşturacağız, Tekirdağ’da 12’de 12 yapacağız.”

Yüceer, Kapaklı’da bir dizi ziyarette bulundu Yoğun organizasyonu ilçe başkanı Emir Tarcan, kadın kolları, gençlik kolları, CHP Kapaklı Belediye Başkan aday adayları ve partililer eşlik etti.

Yüceer’in Kapaklı’daki ziyaretlerine geçtiğimiz günlerde trafik kazasında genç yaşında yaşamını yitiren Baran Baran için taziye ziyaretiyle başladı.

‘Kapaklı rahat bir nefes alacak’

CHP Kapaklı İlçe Başkanlığı’nda coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Yüceer, İlçe Başkanı Emir Tarcan, Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayları ve partililerle yerel seçim çalışmalarını değerlendi: “Kapaklı’da hemşerilerimizi sosyal demokrat belediyecilikle yeniden buluşturacak, rahat bir nefes almalarını sağlayacağız.”

Kapaklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret ederek Oda Başkanı Hasan Dükanlı ve oda yöneticileriyle görüşen Candan Yüceer, esnafın sorun ve taleplerini dinledi, sorunların çözülebilmesi için planladığı çalışmalarını anlattı.

‘İşçinin yanında olmaya devam edeceğiz’

Türk Metal Sendikası Kapaklı Şubesi’ni ziyaret eden Yüceer burada şube başkanı Günay Özden’le görüştü. Özden’e destekleri ve misafirperverlikleri için teşekkür eden Yüceer, “İşçinin, emekçinin alın terini savunmaya, hakkını kollamaya ve yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yüceer, Kapaklı’daki ziyaretlerinin arasında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ne giderek OSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve Yönetim Kurulu Başkanvekili Natan Yakuppur’la görüştü. Dr. Yüceer “Birlikte üretip birlikte çalışarak Tekirdağımızın geleceğini en iyi şekilde belirleyeceğimize olan inancım sonsuz” dedi.

Balkan Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden Dr. Yüceer, samimi karşılamaları ve destekleriyle için teşekkür etti.

‘Tarım ve üreticiyi daha fazla desteklemeliyiz’

Kapaklı pazarını ziyaret eden Yüceer, komşuları ve pazar esnafıyla dertleşti: “Artan enflasyon pazar torbalarının dolmasını engelliyor. Tarım ve üreticiyi daha fazla desteklemeliyiz. Biz, bugüne kadar olduğu gibi tüm Tekirdağ’da üreticimizi desteklemeye devam edecek, esnafımızın daha rahat koşullarda çalışmasını için gerekli çalışmaları yapacağız.”

Hemşeri derneklerini ziyaret etti

Yüceer, Kapaklı’da, Küçükyaylalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni, Kars Sarıkamışlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ve Samsun Havzalılar Derneği’ni ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi: “Hemşerilerimize destekleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.”

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER