Cuma, Nisan 19, 2024

CHP Şehzadeler adayı Durbay’dan AK Partili Belediye Başkanı Çelik’e ziyaret

CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Gülşah Durbay, Ak Partili Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret etti. Belediye personeliyle de bir araya gelen Durbay, ‘çalışma koşullarını nasıl iyileştireceği’yle ilgili hazırladığı çalışmasını anlattı.

Durbay, dün CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Mert Özkösemen’le birlikte Adalet ve Kalkınma Parti’li (Ak Parti) Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret etti.

Çelik’le görüşmesinin ardından ziyaret ettiği belediye çalışanlarının da tek tek elini sıkarak projelerini anlatan Durbay, belediye başkanı seçildikten sonra Şehzadeler’e hizmet eden emekçi personelin çalışma koşullarını nasıl iyileştireceğini anlattı: “Belediyemizde herkesin emeğinin karşılığını maddi manevi layıkıyla alacağı bir sistem kuracağız. Bizim tek odak noktamız ilçemize hizmet olacak. Belediye çalışanlarımızın da, kentimizdeki tüm vatandaşlarımızın da huzur içinde yaşayacağı bir kenti birlikte inşa edeceğiz. Hayata geçireceğimiz çalışmalarımız ve hizmetlerimizle Türkiye’de örnek gösterilecek bir belediyecilik hizmeti sunacağız.”

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER