Pazartesi, Nisan 15, 2024

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Oktay Aksu: Gönlünden bizleri koparamazsınız!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıyer Belediye Başkan adayı Oktay Aksu, seçim kampanyası sürecinde yol kenarlarındaki afişlerinin yırtılması ve koparılmasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Aksu, bu eylemlerin, kampanyalarına ve Sarıyer’deki desteklerine zarar veremeyeceğini belirterek, “Ne yaparsanız yapın, komşularımızın gönlünden bizi koparamazsınız!” ifadelerini kullandı.

Seçim çalışmaları sırasında yaşanan bu olayları, zaferlerinin yaklaştığının bir işareti olarak yorumlayan Aksu “Zaferimizin ayak sesini duyan karanlık odaklar, pankartlarımıza saldırıyor, her gün yüzlerce pankartımızı kesiyorlar,” diyerek, yaşananların, kendilerini yıldırmak yerine daha da güçlendirdiğini vurguladı.

Aksu, toplumcu ve halkçı belediyecilik anlayışını benimsediklerini ve bu yolda kararlılıkla yürüyüşlerini sürdüreceklerini ifade etti. Sarıyer’deki vatandaşlara seslenen Aksu, “Nafile… Ne yaparlarsa yapsınlar, toplumcu ve halkçı belediyecilik yolunda istikrarlı yürüyüşümüzü kararlılıkla sürdüreceğiz,” diyerek Sarıyerli komşularının bu tür eylemlere 31 Mart’ta en güzel cevabı vereceklerine inandığını belirtti.

 

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER