Cuma, Mart 31, 2023

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan ile bir araya geldi

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve beraberindeki CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, belediye başkanları, CHP ilçe ve belde örgütlerinden oluşan heyet 13 Ocak 2022 Perşembe günü Uzunköprü’ye ziyaret gerçekleştirdi. Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, Seyit Torun ve beraberindeki CHP heyetini, Uzunköprü Belediyesi’nin hizmete sunmak için gün saydığı ‘Yeni Şehirler Arası Otobüs Terminali’nde karşıladı.

Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali ziyaretinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi heyeti, CHP İlçe Başkanlığı’na ziyaret gerçekleştirdi. Parti yönetimi ve parti üyeleri bir araya gelen heyet, çarşı esnafı ile de görüştü.

Uzunköprü Belediyesi’nin hem Uzunköprü Halkı’na üstün hizmet sunmak hem de gençlerimize istihdam yaratmak için hizmete açtığı Atatürk ve Cumhuriyet Parkları, Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve beraberindeki heyeti ağırladı. Sosyal tesisleri ziyaret eden CHP heyeti, parklarda bulunan vatandaşlar ile bir araya gelerek, Uzunköprü’nün ülkemizin durumu hakkında görüşlerini belirtti. Gerçekleştirilen buluşma esnasında ortaya samimi görüntüler çıktı. Sosyal tesislerin ziyareti sonrasında heyet, Uzunköprü’nün en güzel parklarından olan Vadi Park’a ziyaret gerçekleştirdi.

Torun, Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan ile birlikte Uzunköprü Belediyesi’nin Atatürk Kültür Merkezi’nde hayata geçirdiği Çocuk Gündüz Bakımevi’ni ziyaret etti. Çocuklarımızın eğitim süreci hakkında bilgi edinen Seyit Torun, çocuklar ile birebir ilgilendi ve ortaya samimi görüntüler çıktı. Özlem Becan yaptığı sosyal medya paylaşımında “Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torun ile birlikte, gurur duyduğumuz ve yaygınlaştırma yolunda büyük adımlar attığımız Çocuk Gündüz Bakımevimizi ziyaret ederek, evlatlarımız ile bir araya geldik. Kendisi ile çocuklarımızın eğitim sürecinde sunduğumuz olanak ve hizmetler hakkında bilgi paylaşımında bulunduk” dedi.

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, Seyit Torun öncülüğündeki Cumhuriyet Halk Partisi heyetine, göreve geldiği günden bu güne hayata geçirdiği tesis ve hizmetler hakkında, ayrıntılı bir sunum gerçekleştirdi. Uzunköprü ziyaretinin ardından heyet Meriç, Küplü, Beğendik, Keşan ve Enez’de ziyaretlere devam etti. Heyet, bölgelerdeki Belediye Başkanları ve parti üyeleri ile bir araya geldi.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

spot_img

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
56,529TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER