Pazartesi, Nisan 15, 2024

CHP Bayraklı Adayı Önal, Bayraklılı vatandaşlarla buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı Belediye Başkan Adayı İrfan Önal, Bayraklı’da düzenlediği mitingdeki konuşmasında, vaat ettiği projelerini ve hedeflerini paylaştı.

Mitinge, CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, CHP İzmir Milletvekilleri, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, mevcut Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ve diğer ilçe belediye başkan adayları da katıldı.

Mitingde konuşan CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, konuşmasında “Gün, Cumhuriyet Halk Partisi’ne sahip çıkma günüdür. Gün, ele ele kol kola yerelde iktidarı sağlama günüdür. Gün Bayraklı’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını yeniden dalgalandırma günüdür. Bayraklı Belediye Başkan Adayımız İrfan kardeşim üzerinden Bayraklı İlçe Örgütümüzü tartışmaya sürüklemek isteyenler bilsinler ki: Bayraklı Örgütümüz dinamik bir örgüttür. Beni sahiplendiği gibi İrfan kardeşimi de partinin her evladını da bağrına basar ve gereğini yapar.” ifadelerine yer verdi.

Gültekin’in ardından konuşan yapan mevcut Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ise “Cumhuriyet Halk Partili olmak demek makam koltuk sevdasına düşmemek demektir.” diye başladığı sözlerine, “Koltukların hiçbir önemi ve kıymeti yok! Bugün bizdeydi yarın pırıl pırıl bir kardeşimde olacak. Ve biz hepimiz bütün gücümüzle Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını Bayraklı’da dalgalandırmakla ilgili üzerimize ne düşüyorsa onu yapacağız. Ömrünü partiye vermiş bir genç arkadaşıma sahip çıkmak bütün Bayraklılı hemşehrilerimizin ve özellikle partililerimizin asli görevi olmalıdır.” şeklinde devam etti.

CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı İrfan Önal, “Allah şahidim olsun, bu genç kardeşiniz, bu şehrin nasıl hizmetkarı olacak hepiniz göreceksiniz” dedi. Başkan Adayı Önal, Bayraklı’ya olan derin bağlılığını ve ailesini bu topraklarda kurduğunu vurgulayarak Bayraklı’ya duyduğu sevgiyi dile getirdi.

Önal, birlik ve beraberliğe verdiği önemi “Bizler, bu kente aitiz; sokaklarında oynayan çocuklarımızla, kahvesinde sohbet eden büyüklerimizle, esnafımızla, gencimizle, kadınlarımızla kısacası hep birlikte Bayraklımıza renk katıyoruz” şeklinde açıkladı.

Önal, eğitimden sağlığa, ulaşımdan çevreye kadar güçlü projeleriyle Bayraklı’yı nasıl daha yaşanabilir hale getireceğini detaylıca anlattı.

Ayrıca, deprem konusundaki hassasiyetini vurgulayarak güvenlik tedbirlerini artıracaklarını ve kentsel dönüşüm projelerini hayata geçireceklerini söyledi.

Önal, konuşmasının sonunda güçlü bir şekilde “Değerli hemşerilerim, heyecanıma ortak olmaya, bu yolda birlikte yürümeye, sevgimizi büyütmeye, Bayraklımızın bereketine bereket katmaya, işimizi ve aşımızı çoğaltmaya hazır mısınız?” diye sordu.

Önal’dan sonra konuşan CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu da yaptığı konuşmada, “İrfan Başkanımız içimizden biri, bizim kardeşimiz. Çok uzun süre bu partinin her bir kademesinde görev aldı. Bayraklı’nın her bir sorununu da biliyor, sorunların nasıl çözüleceğini de biliyor. Bundan sonraki 5 yılda nasıl başarılara imza atacağını hep birlikte göreceğiz. Yolu açık olsun. 5 yıldır bizlere Belediye Başkanlığının nasıl yapılması gerektiğini gösteren, hayata her zaman soldan bakmış, daha önce il yönetimlerimizde partinin başarısı için ter dökmüş, bugünden sonra da ter dökeceğinden adım gibi emin olduğum, bugün burada yol arkadaşına bayrağı devrederken müthiş cümleler kuran, Bayraklı’nın başarılı Belediye Başkanı Sayın Serdar Başkanıma kocaman bir alkış istiyorum” ifadelerini kullandı.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER