Çeşme Belediye Başkan Adayı Lâl Denizli, daha önce CHP'ye oy vermeyen ailelerin bile destek verme kararı aldığını belirterek, ilçeyi sevgi ve katılımcılıkla yöneteceğinin sözünü verdi.

Çeşme'de belediye başkanlığı seçimleri yaklaşırken, adaylardan Lâl Denizli'nin kampanyası dikkat çekici bir ivme kazanıyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayı olan Denizli, Çeşme'nin dört bir yanından aldığı destekle ilgili umut verici açıklamalarda bulundu.

Denizli, daha önce hiç CHP'ye oy vermeyen ailelerin dahi kendisine destek olma kararı aldığını belirterek "Hayatında hiç Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy vermemiş aileler yanıma gelip ‘Biz sizi destekleme kararı aldık’ diyor. Bu coşku Çeşme’de dalga dalga yayıldı" ifadelerini kullandı. Çeşme'nin tanınmış ve sevilen bir figürü olan Denizli, seçim kampanyasında özellikle "sevgi dili" ve "katılımcı anlayış" vurgusu yaparak, ilçe sakinlerinin desteğini arkasına alıyor. Çeşmeli komşularının teveccühü karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Denizli, "Çeşmeli komşularımın teveccühü karşısında ilçemizi sevgi diliyle, katılımcı bir anlayışla yöneteceğimin sözünü veriyorum" şeklinde konuştu.
Editör: Oğuz Bakır