Cem Küçük, Feminist Gece Yürüyüşü’nde ezanı ıslıklayan kadınlar hakkında yasal işlem yapılacağını iddia etti. Küçük, “Haberini aldım. Bu ezanı ıslıklayanların bazıları hakkında güvenlik kameralarından tespitler yapılıyor. Onlar hakkında yasal işlem yapılacak.” dedi. 

TGRT’de yayınlanan Medya Kritik programında ezanı ıslıklayanlar hakkında yasal işlem yapılacağını söyleyen Cem Küçük,  “Haberini aldım. Bu ezanı ıslıklayanların bazıları hakkında güvenlik kameralarından tespitler yapılıyor. Onlar hakkında yasal işlem yapılacak. Gezi’de sokakta hükümet yıkıp, 17-25’te yıkıp, PKK’yı destekleyip şu an yargılanıp cezaevinde çürüyenler var. Ağlıyorlar biz ne yaptık diye. Burada da ezanı kötülüyenler, ezanı protesto edenler yargı önüne çıktıklarında ağlamayacak” diye konuştu.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Taksim’de düzenlenen 17. Feminist Gece Yürüyüşü’nde kadınların ezan okunurken ıslık çaldıkları iddia edilmişti. Erdoğan ise “CHP ve HDP öncülüğünde Taksim’de güya kadınlar günü için bir araya gelen bir grup ezana ıslaklarla sloganlarla terbiyesizlik ettiler.” ifadelerini kullanmış, konu Türkiye’nin gündemine oturmuştu.