Sinema salonlarında bu hafta bir yerli, iki yabancı yapım izleyiciyle buluşacak.

Duygu Kocabıyık, Emre Kızılırmak ve Özgül Koşar'un başrolde oynadığı 'Sayara: İntikam Meleği' filmi, haftanın tek yerli yapımı olarak öne çıkıyor.

Yönetmenliğini Can Evrenol'un üstlendiği film, Türkmenistanlı sessiz bir spor salonu temizlikçisi olan Sayara'nın, kız kardeşinin kontrolden çıkan bir arkadaş grubu tarafından öldürülmesinin ardından başlayan intikam hikayesini konu ediyor.

İBB Başkanı İmamoğlu: Tek bir canımızın ayrımcılığa uğramasını asla kabullenmedik, kabullenmeyeceğiz İBB Başkanı İmamoğlu: Tek bir canımızın ayrımcılığa uğramasını asla kabullenmedik, kabullenmeyeceğiz

Motorcular

Vizyona girecek yabancı filmlerin başında Austin Butler, Jodie Comer ve Tom Hardy'nin oynadığı Motorcular filmi geliyor.

Jeff Nichols'un yönetmen koltuğunda oturduğu film, orta batılı bir motosiklet kulübü olan Vandals'ın yükselişini konu alıyor.

Şeytan Ayini

Haftanın korku, gerilim filmiyse Russell Crowe'un başrolde oynadığı Şeytan Ayini filmi.

Joshua John Miller'ın yönettiği filmde, eşinin ölümünü atlatamayan Anthony'nin, bir korku filminin başrolüne seçilerek oyunculuk kariyerine geri dönmesi ve çekimler esnasında tuhaf ve rahatsız edici değişiklikler yaşamasını işliyor.

Editör: Mehmet Baran Kılıç