Cumartesi, Haziran 22, 2024

Beyoğlu’nun kadınları Anneler Günü’nü boğaz turunda kutladı

Beyoğlu Belediyesi, Dünya Anneler Günü’ne özel boğaz turu düzenledi. Kabataş İskelesinden hareket ederek İstanbul’un eşsiz manzarasında doyasıya eğlenen Beyoğlu’nun annelerine, Beyoğlu Belediye Başkanı İnan Güney ve eşi Ayşen Güney de eşlik etti.

Dünya Anneler Günü Beyoğlu’nda özel etkinlikle kutlandı. Beyoğlu Belediyesi, Anneler Günü dolayısıyla Boğaz turu düzenledi. 12 Mayıs Pazar sabahı saat 10.00’da Kabataş İskelesi’nde buluşan Beyoğlu’nun anneleri iki vapur ile İstanbul boğazına açıldı.

Asya ve Avrupa kıtalarını birbirinden ayıran dünyanın en güzel boğazını seyrederek hep birlikte kahvaltı yapan anneler daha sonra müzik eşliğinde İstanbul’un eşsiz manzaralarını keşfetme imkanı buldu. Beyoğlu Belediye Başkanı İnan Güney de Beyoğlu’nun annelerini bu özel günde yalnız bırakmadı.

Eşi Ayşen Güney ile birlikte boğaz tutuna katılan Güney, “Annelerimizin emekleri önünde saygıyla eğiliyorum, büyüklerimizin ellerinden öpüyorum. Annelerimiz yapılabilecek tüm hizmetlere layık, ne yaparsak yapalım onların emeklerine yetişemeyiz. Bir nebze de olsun onların bir gününü mutlu etmek için, onlarla bu Pazar kahvaltısını paylaşmak için, dertlerinden sıkıntılarından arındırabilmek için, çocukları ile bir boğaz turu yapmaları için elimizden gelen desteği verdik. Bütün işimiz gücümüz çocukları da ve anneleri de mutlu bir Beyoğlu’nu hayata geçirebilmek. Ben huzurunuzda tüm annelerin gününü kutluyorum, hepsine selam saygı sunuyorum” dedi.

Boğaz turuna katılan Beyoğlulu kadınlar da etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER