Cumartesi, Mayıs 18, 2024

Bağcılar’daki cinayetin görüntülerine ilişkin yayın yasağı kararı verildi

İstanbul Valiliği, Bağcılar’da annesi Havva Sayan’ı (58) vahşice öldüren A.S.’nin (26) yakalandığını açıkladı. Bakırköy 5. Sulh Ceza Hakimliği ise olaya ilişkin görüntülere yayın yasağı getirdi.

İstanbul Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, bugün Bağcılar ilçesine bağlı Fevzi Çakmak Mahallesi’nde annesi Havva Sayan’ı vahşice öldüren A.S’nin yakalandığını duyurdu. Valilik, A.S’nin psikolojik tedavi görüp bir ay önce taburcu olduğunu ve uyuşturucu kullanmak suçundan poliste kaydı olduğunu açıkladı. Valilik tarafından yapılan açıklama şöyle:

“25 Eylül 2022 (bugün) tarihinde saat 16:00 sıralarında Bağcılar ilçemiz Fevzi Çakmak Mahallesi’nde annesi H.S’yi (58) vahşice öldüren A.S (26) adlı şahıs, emniyet birimlerimiz tarafından yakalanmıştır A.S. adlı şahsın, çok sayıda ruh ve akıl hastalıkları hastanelerinde psikolojik tedavi gördüğü, son olarak bir ay önce taburcu olduğu, ayrıca şahsın uyuşturucu kullanmaktan bir kaydı olduğu tespit edilmiştir.”

Adalet Bakanlığı ise Bağcılar’da yaşanan cinayete ilişkin görüntü ve haberlere, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine Bakırköy 5. Sulh Ceza Hakimliği tarafından yayın yasağı getirildiğini bildirdi.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER