Avcılar Belediyesi tarafından düzenlenen Anlat Komşum buluşmaları Ambarlı Mahallesi’nde başladı.

Avcılar Belediye Başkanı Utku Caner Çaykara vatandaşları dinleyerek taleplerini not aldı.

Bu buluşmalar Avcılar’ın 10 mahallesinde devam edecek. 

Belediye ekipleri etkinlik alanındaki çocukları da unutmadı. Vatandaşlar taleplerini iletirken çocuklar, kendileri için oluşturulan etkinlik alanında eğlendi.

Gün boyu süren buluşmaya Ambarlı Mahallesi’nde yaşayanların ilgisi yoğundu. Ayrıca toplantıya katılan vatandaşlara çiçek hediye edilirken belediyeye ait ikram aracı da hizmet verdi.

Özgür Özel şartları sıraladı: Yapılması halinde 'erken seçim' demeyeceğim Özgür Özel şartları sıraladı: Yapılması halinde 'erken seçim' demeyeceğim

Başkan Çaykara şunları söyledi: 

“Sorularınıza anında çözüm üretmek taleplerinizi yerinde dinlemek ve mahallelerimizi birlikte daha iyiye taşımak için geliyoruz. Anlat komşum diyerek her birinizin sesini duymak için yola çıkıyoruz. Gün boyunca müdürlerimiz, başkan yardımcılarımız, meclis üyelerimizle birlikte mahalle mahalle sizlerin sıkıntılarını ve dertlerini dinleyeceğiz.

Birlikte daha güçlü, daha mutlu bir Avcılar’ı inşa edeceğiz. Katılın,fikirlerinizi, isteklerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Sizin sesiniz bizim gücümüzdür. Hep birlikte daha güzel yarınlara ulaşmak için buradayız. Yaşamın merkezi Avcılar için çok çalışıyoruz ve çalışacağız.

Editör: Haber Merkezi