Cuma, Nisan 12, 2024

Ali Koç’un ‘kokteyl iddiası’na girdiği garson: İşimden oldum

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un ‘kokteyl iddiası’na girdiği garson Mertcan Kanmaz, görüntülerin yayılmasından sonra kovulduğunu söyledi.

Yaklaşık bir hafta önce Ali Koç’un bir etkinlikte tepside kokteyl taşıyan bir garsona, “Ne var bunun içinde? Seninle iddiaya giriyorum. Yüzde 99 bunun içinde ne olduğunu bilmiyorsun” demesi gündem olmuştu.

Söz konusu garson Mercan Kanmaz, Beyaz TV’ye konuşmuş, Ali Koç’u tanıyamadığını söyleyerek “Olay tamamen yanlış anlaşılma. Gerçekten o amaçlı söylemedi. Şaka amaçlı söylemişti” demişti.

Kanmaz dün ise TikTok’tan yayınladığı videoda videodan sonra linç edildiğini ve işten çıkarıldığını söyledi:

“Yakın zamanda bir olay olmuştu biliyorsunuz. İnsanlar ikiye ayrıldı. Bir kısmı Ali beyi linçledi, bir kısmı da olayı normalleştirdi. Beyaz TV’de bir açıklama yapmıştım. Herkes benim Ali beyden para aldığımı düşündü. Arkadaşlar ben kimseden para almadım. Hatta Ali beyin ekibinden kimse bana ulaşmadı. Keşke ulaşsalardı. En azından Ali beyle konuşma fırsatı yakalardım çünkü karanlıkta ben suratını bile görmedim. Tanısaydım giderdim. Ali beyin bunu tamamen şaka amaçlı yaptığını düşünüyorum. Bunun bana iki zararı oldu. Biri linçlendim. İkincisi de işimden oldum. Bu konunun daha fazla uzatılmasını istemiyorum. Herkese teşekkürler ve iyi günler.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER