Salı, Mayıs 28, 2024

AK Partili Yenişehirlioğlu’ndan 562 bin liralık Rolex savunması: Alın teriyle helal yoldan edindim

AK Parti grup başkan vekili ve Manisa milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, tartışma yaratan 562 bin lira değerindeki Rolex marka kol saatini “Alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim” sözleriyle savundu.

Bayram tatilinde sayılı insanın girdiği Monako Yat Kulübü’nde ıstakoz yeyip sosyal medyadan paylaşan AK Parti İzmir milletvekili Şebnem Bursalı’nın ardından, grup başkan vekili Yenişehirlioğlu’nun yarım milyonluk Rolex saati gündem oldu.

TBMM’deki misafirleriyle çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından “Biz bu milletin ta kendisiyiz” notuyla paylaşan Yenişehirlioğlu’nun kolundaki Rolex saat dikkat çekmiş ve “Keşke biz de Rolex takıp, ıstakoz yiyebilsek. Dişin bile kaplama, milletin ağzında diş yok” yorumları yazılmıştı. Yenişehirlioğlu da tepkiler üzerine paylaşımını silmişti.

Yenişehirlioğlu, kolundaki 562 bin liralık Rolex marka saatle yaptığı paylaşım ve ardından paylaşımı silmesiyle ilgili X hesabından yeni bir açıklama yaptı.

Söz konusu fotoğrafı X hesabından paylaşan Yenişehirlioğlu, fotoğrafı silmesinin nedeninin, ‘Ispartalı partililerine edilen hakaretler’ olduğunu ileri sürdü. Yenişehirlioğlu, fotoğrafın Instagram hesabında durduğunu da belirterek şunları söyledi:

“Bu paylaşımımı silmemin sebebi şudur: Arkamda yer alan değerli Ispartalı partililerimize yönelik hakaretler ve küfürlerden dolayıdır. Bu seviyesiz yorumlar silinse bile twetterde görülüyor. Oysa paylaşımım Instagramda duruyor. Zira orada seviyesiz paylaşımlar silinince görülmüyor. Bu arada alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim.”

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER