Cuma, Nisan 19, 2024

AK Partili Beyoğlu Belediyesi’nden milyonluk ihale

AK Partili Haydar Ali Yıldız idaresindeki Beyoğlu Belediyesi 5 Ocak’ta bir ihale düzenledi. İhale kapsamında 9 milyon 828 bin 83 TL’lik harcama öngörüldü. Belediyenin ihalesine teklif veren tek şirketin Payitaht Abdülhamid dizisinin konsept danışmanı Selman Kayabaşı olduğu bildirildi.

BirGün’den Mustafa Bildircin’in haberine göre, Beyoğlu Belediyesi 5 Ocak’ta, ‘Faaliyet Ve Hizmetlerinin Duyuru, Tanıtım, Tasarım ve Her Türlü Medya İletişim Hizmeti Alımı’ ihalesi düzenledi. Düzenlenen ihalede 9 milyon 828 bin 83 TL’lik harcama öngörüldü.

Belediyenin ihalesine teklif veren tek şirketin sahibinin ise Payitaht Abdülhamid dizisinin konsept danışmanı Selman Kayabaşı olduğu bildirildi.

9,7 milyon TL’lik anlaşma

Beyoğlu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan ihale komisyonu, 2017 ve 2021 yılları arasında TRT’de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinin konsept danışmanı Selman Kayabaşı’nın şirketiyle anlaşma yapılmasına onay verdi. İhale komisyonunun onayıyla Kayabaşı’nın sahibi olduğu Yakın Plan Prodüksiyon Yayıncılık ve Danışmanlık isimli şirketle anlaşma yapıldı. 19 Ocak’taki anlaşmanın bedelinin 9 milyon 772 bin 350 TL olduğu belirtildi.

İhale kapsamında belediye şirketten, video prodüksiyon hizmeti alacak. Sosyal medya için içerik ve yazılı/görsel medya için tanıtım metni hazırlanacak. Öte yandan dijital platformlar için hazırlanan videoların kurgusu yapılacak. Şirket ayrıca, belediye hizmetlerinin tanıtılması için bülten hazırlayacak ve bültenin dizgisini yapacak.

PolitiYol Telegram'da

GÜNÜN YAZILARI

SOSYAL MEDYA

13,609BeğenenlerBeğen
10,450TakipçilerTakip Et
60,616TakipçilerTakip Et
9,284AboneAbone Ol

EDİTÖR ÖNERİSİ

HAFTANIN ÇEVİRİSİ

SON HABERLER